Anka Koleji’nden Yeni Yıl Mesajı

Bölgenin en güçlü eğitim kadrosu, nezih ve ferah eğitim öğretim ortamı ile özel lise anlayışına farklı bir konsept ve  bakış açısısı getiren ANKA KOLEJİ geçtiğimiz hafta sonu,  önümüzdeki yıl okula kayıt yaptıracak öğrencilerini belirlemek için yaptığı Okul Alım Sınavına giren öğrenci ve velilerle doldu taştı.

Öğrenci ve velilerin  çok yoğun ilgi gösterdiği sınav cumartesi ve pazar günü olmak üzere dört oturum şeklinde gerçekleşti. Her kademede birinci olanlara altın ödülü ve %100 , ikinci olanlara %75, üçüncü olanlara % 50, dördüncü olanlara % 25 vb.belirlenen oranlarda  başarı bursu verilecek olması, öğrencilerin heyecanına heyecan kattı. 

Anka koleji kurucu müdürü ve yönetim kurulu başkanı Celal TÜRKER,  Özel Malatya Anka Anadolu Lisesi, 2019-2020 eğitim öğretim yılında açılmış olmasına rağmen, öğrencilerine sunduğu nezih ve ferah fiziki mekanı, özel öğretim ve dershane kültüründen gelen tecrübeli yönetim ve eğitim kadrosu ve sıcacık ortamıyla, kısa zamanda ilimizde seçkin okullar arasına girmeyi başarmış ve ön sıralardaki yerini almıştır.  Biz yeni nesil eğitim anlayışımızla farklı düşünüyoruz,  farklı üretiyoruz ve  farklı uyguluyoruz. Başarının huzurla buluştuğu okulumuzda en iyiler arasında yer almak ve farkı bizimle yaşamak düşüncesi ile okul alım sınavımıza katılan tüm öğrencilerimize ve bizlere teveccüh gösteren velilerimize teşekkür ediyor bu vesile ile  yeni yılın ilimize, ülkemize ve dünyaya barış getirmesi dileğiyle sağlıklı huzurlu başarılı  mutlu ve umutlu nice yıllar temenni ediyorum dedi.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler