Çalık’tan Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu’na ziyaret

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nu ziyaret etti.

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nu ziyaret etti.
 
Milletvekili Çalık, AK Parti Malatya Battalgazi ve Yeşilyurt İlçe Gençlik yönetimi ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nu ziyaret etti. 
 
Gençlik ve Spor Bakanlığında gerçekleşen ziyaret sonrası konuşan Çalık, gençlerin ülke geleceğinin teminatı olduğunu ve gençler adına Malatya’da önemli faaliyet ve yatırımların gerçekleştirildiğini söyledi. 
 
Milletvekili Çalık, kentte devam eden gençlik ve spor alanındaki yatırımlarla ilgili de konuşarak, “Doğanşehir Erkenek Futbol Sahası tamamlandı, Hekimhan Kapalı Spor Salonu, Akçadağ Sentetik Futbol Sahası, Yazıhan Atlı Cirit Sahası ve Kale Gençlik Merkezi 2022’de, Kaynarca Spor Kompleksi ise 2023 yılında hizmete girecek. Atletizm Pisti bina ve tribün yapımı ile ilgili proje çalışmaları devam ediyor. Pütürge ve Doğanyol’a Kapalı Spor Salonu yapılacak. Doğanşehir Gençlik Merkezi ile Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunun ihalesi yapıldı. Kuluncak Gençlik Merkezinin yapımı devam ediyor” dedi.
Çalık, Bakan Kasapoğlu ile belediyelerin gençlik ve spor alanındaki yatırım ve projeleri ile ilgili taleplerini de konuştu

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler